Městská knihovna Klatovy - přechod na hlavní stránku
německy anglicky bezbariérový přístup
kalendář není k dispozici

Hledání v katalogu

hledaný údaj:

Provozní doba

dnes je pátek
19. 1. 2018

dopoledneodpoledne
Oddělení pro dospělé
9–1212–18
Oddělení pro děti a mládež
9–1212–17
pobočka Tolstého
zavřenozavřeno
antikvariát
9–12*zavřeno

Další dny…


Kontakty na knihovnu

Městská knihovna Klatovy
Balbínova 59
339 01 Klatovy
376 347 466 (půjčovna)
info@knih-kt.cz
www.knih-kt.cz

Další kontakty…

 

náhled pozvánky6. 12. 2013 od 18.00 (společenský sál Městské knihovny Klatovy)

Beseda s MUDr. Tomášem Lebenhartem

Beseda o fungování celostní medicíny v praxi s MUDr. Tomášem Lebenhartem spojená s autogramiádou

Vstupné 100 Kč. Počet míst je omezen, proto doporučujeme předem rezervovat počet vstupenek (377 22 77 01, info@grafia.cz, uveďte počet osob, mail, telefon).

Na těchto besedách si můžete koupit knihu za zvýhodněnou cenu 150 Kč.

Nemůžete se zúčastnit? Knihu si lze objednat: Grafia, s. r. o., Budilova 4, 301 00 Plzeň, info@grafia.cz, tel. 378 77 12 12. Cena knihy je 185 Kč. V případě objednávky zasíláme na dobírku poštou, zasílací náklady 95 Kč. V případě odběru pěti a více knih je poštovné i balné zdarma. Objednejte i pro přátele! Osobní odběr na adrese nakladatelství je možný.

Další informace na adrese www.grafia.cz.


První kniha celostního lékaře Tomáše Lebenharta Svlékl jsem bílý plášť rozpoutala vlnu zájmu, který trvá dodnes. Nadšené reakce čtenářů svědčí o tom, že se autorovi podařilo srozumitelnou cestou vysvětlit základní principy celostní medicíny.

Na další knihu jsme si ale museli počkat tři roky. V tomto mezidobí autor prošel nezáviděníhodnou osobní zkušeností, kterou v knize popsal.

Kniha je drsně upřímnou zpovědí lékaře celostní medicíny, který bez sebelítosti, s velkou potřebou nalézt správné a fungující řešení pro sebe i své pacienty ukazuje svůj život v průběhu několika let v plné nahotě: boj s depresí, závislost na lécích na spaní, pobyt na detoxikačním oddělení psychiatrie i vítěznou cestu k vlastnímu uzdravení.

Tomáš Lebenhart je poctivý k sobě i ke svým pacientům. Hledá kořen nemoci, který často spočívá v destrukčním chování nemocného, a nalézá cesty, vedoucí přes homeopatii, ayurvédu, čínskou medicínu až k autopatii. Je praktikem, který „bez pláště“ předkládá osobní zkušenost s chorobami, o kterých se ve společnosti nemluví příliš nahlas a na které moderní medicína nenalézá účinný lék. Na vlastní kůži prošel dlouhým léčebným procesem se všemi jeho úskalími až k vítěznému konci.

Je jedním z mála lékařů, který má odvahu promluvit o procesu uzdravování i z pohledu pacienta. To, s jakou otevřeností o problému mluví, svědčí o velké osobní odvaze a schopnosti sebereflexe.

Kniha přináší inspiraci a naději – pacientům i jejich blízkým, kteří často jen bezmocně přihlížejí a hledají účinnou pomoc.

Jana Brabová, vydavatelství Grafia

Akci nepořádá Městská knihovna KlatovyChcete-li dostávat informace o akcích naší knihovny, zašlete nám svoji adresu na akce@knih-kt.cz. 

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Licence Creative Commons
Kromě výslovně uvedených částí uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 4.0 International.